زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

۲۵ بازديد
نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت 98

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

 با مشاوران گروه الومشاوره از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

متقاضیانی در موعد مقرر نسبت به ثبت نام در آزمون دکتری وزارت بهداشت اقدام و در روز آزمون در جلسه حضور یافته اند ، حال بی صبرانه منتظر دریافت نتایج خود هستند تا در صورت مجاز به انتخاب رشته شدن اقدامات لازم را انجام دهند. چنانچه پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت داوطلبی پذیرفته شده باشد ، از او برای شرکت در مصاحبه علمی دعوت به عمل می آورند ، به عبارت دیگر پذیرش داوطلب منوط به قبولی وی هم در آزمون کتبی و هم در مصاحبه خواهد بود. معمولا این مصاحبه پس از اعلام نتایج انتخاب رشته و معمولا در نیمه دوم تیرماه و اوایل مردادماه انجام می شود. برای انجام مصاحبه داوطلب باید با در دست داشتن مدارک لازم به محل دانشگاه دعوت شده ، مراجعه کند.
لازم است گفته شود که برای حضور در مصاحبه دکتری ارائه پایان نامه ضروری بوده ، بنابراین داوطلبان علاوه بر سایر مدارک لازم ، یک نسخه از پایان نامه خود را نیز به همراه داشته باشند.
جزئیات آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸
همانطور که گفته شد پذیرش داوطلبان تحصیل در مقطع دکتری وزارت بهداشت منوط به کسب نمره قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه می باشد ، در واقع داوطلب در صورت پذیرش در هر دو مرحله می تواند تحصیل خود را در این دوره آغاز کند.
تاريخ برگزاري آزمون كتبي دكتري تخصصي و پژوهشي D.Ph (از ۱۲ و ۱۳ ارديبهشت به ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه سال جاري موکول شده است) . افرادی که در این آزمون نمره قابل قبول را کسب نموده اند و مجاز به انتخاب رشته خواهند شد و مرحله دوم که همان مصاحبه علمی است، باید به محل دانشگاه پذیرفته شده خود شرکت کنند. در واقع پذیرش نهایی در رشته های مقطع دکتری وزارت بهداشت ملزم به کسب نمره قبولی در آزمون مصاحبه می باشد.
همچنین متقاضیان شرکت کننده در رشته های علوم پایه ، دندان پزشکی ، بهداشت و تخصصی ، داروسازی و رشته های پژوهشیدر صورت کسب حد نصاب لازم در هر یک از رشته های مورد نظر خود ، می بایست با در دست داشتن مدارک لازم ، برای انجام مصاحبه به محل دانشگاه پذیرفته شده خود مراجعه نمایند.

زمان اعلام نتایج نهایی دکتری وزارت بهداشت
همانطور که پیش از این گفته شد زمان برگزاري آزمون كتبي دكتري تخصصي و پژوهشي D.Ph (از ۱۲ و ۱۳ ارديبهشت به ۳۰ و ۳۱ خرداد ماه سال جاري تغييرپیدا کرده است.بنابراین احتمال می رود که نتایج این آزمون با تاخیر صورت خواهد گرفت، زمان اعلام نتایج اولیه آن معمولا ۴ الی ۶ هفته پس از برگزاری آزمون خواهد بود. در پی اعلام نتایج اولیه ازمون دکتری ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته این آزمون به طور همزمان بر روی پایگاه اطلاع رسانی سنجش آموزش پزشکی قرار گرفته و داوطلبان به مدت ۴ الی ۷ روز مهلت ثبت رشته های انتخابی خود را خواهند داشت.پس از انتخاب رشته داوطلبان در تلاش برای کسب اطلاعاتی در زمینه چگونگی نحوه مصاحبه خواهند بود و قصد دارند آمادگی لازم را جهت قبولی در مصاحبه به دست آورند.

نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸
متقاضیان ادامه تحصیل در رشته های پزشکی و داوطلبانی که در آزمون دکتری وزارت بهداشت شرکت کرده اند  با مراجعه به سایت sanjeshp.ir می توانند نتایج انتخاب رشته خود را مشاهده نمایند.
لذا پس از ورود به سایت، از منوی سمت راست صفحه، گزینه ” دکتری تخصصی ” را انتخاب نمایید. سپس صفحه جدیدی در سمت چپ پیش روی شما قرار می گیرد که می بایست گزینه ” نتیجه مرحله دوم ” را انتخاب کنید. سپس در صفحه ی جدید نیز گزینه ” نتیجه مرحله دوم ” را انتخاب کنید.
سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و کلیک بر روی دکمه جستجو می توانید نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ را مشاهده کنید. ضمنا جهت اطلاع از نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ می توانید با مشاوران ما در مرکز الومشاوره تماس حاصل فرمایید.

زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸
امسال با توجه به وقوع سیل در برخی از مناطق کشور و کمک به داوطلبان ساکن این مناطق آزمون به تعویق افتاد و به اواخر خرداد تغییر یافت،لذا پیش بینی می شود زمان اعلام نتایج و انتخاب رشته آزمون دکتری وزارت بهداشت ۹۸ به اواخر تیر ماه تغییر پیدا کند.  به محض اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته، این متن ویرایش و بروزرسانی خواهد شد. ضمنا با عضویت در کانال تلگرام الومشاوره نیز می توانید پیگیر زمان دقیق اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت ۹۸ باشید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری وزارت بهداشت

 با مشاوران گروه الومشاوره از طریق تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.