هزینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

۱۶ بازديد
هزینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

 
پس از برگزاری آزمون و اعلام نتایج اولیه از سوی سازمان سنجش ، داوطلبان درصورتی که مجاز به انتخاب رشته در دوره های مختلف شده باشند می توانند اقدام به انتخاب رشته خود نمایند.هر داوطلب می بایست برای تکمیل فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد یک کارت اعتباری تهیه کند که پرداخت هزینه کارت به صورت اینترنتی است و از طریق سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد سلامی صورت می گیرد.داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته در دانشگاه آزاد اسلامی شده اند در صورت تمایل بدون هیچ محدودیتیمی توانند فرایند انتخاب رشته خود را انجام دهند.
هزینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
متقاضیان انتخاب رشته دانشگاه های آزاد پس از اعلام نتایج و مشخص شدن اسامی داوطلبان در مرداد ماه با استفاده از نمره ، رتبه و شناسه‌ ای که از طریق سازمان سنجش آموزش کشور دریافت کرده‌ اند اقدامات لازم را نسبت به انتخاب رشته خود انجام دهند.
داوطلبان ابتدا می بایست وارد سامانه دانشگاه آزاد به آدرس  azmoon.org شوند. داوطلبان می بایست برای خرید کارت اعتباری پس از ورود به سایت ، وارد لینک انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد ۹۸ شوند و گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب نموده و با داشتن رمز اینترنتی ( رمز دوم ) و CVV2 هزینه خرید کارت را پرداخت نمایند . در سال ۹۷ هزینه انتخاب رشته به مبلغ ۴۰۶۰۰هزار تومان بود که احتمالا برای سال ۹۸ این مبلغ کمی افزایش یابد . متقاضیان بعد از مطالعه دفترچه انتخاب رشته کنکور سراسری دانشگاه آزاد می توانند وارد مرحله انتخاب رشته شوند و کد رشته محل های مورد نظر را بر اساس علایق خود اولویت بندی کرده و در فرم انتخاب رشته سایت مذکور ثبت نمایند .
 
 
 
نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
  1. ورود به سایت azmoon.org و کلیک بر روی لینک ثبت نام و انتخاب رشته آزمون سراسری
  2. وارد کردن کد ملی (یا کد رهگیری اتباع غیر ایرانی) و شناسه دانشگاه آزاد (کد دسترسی به انتخاب رشته دانشگاه آزاد ، در انتهای کارنامه اولیه درج شده است)
  3. واریز هزینه ثبت نام طبق فرایندی که در بالا ذکرشد
  4. پس از ورود به سایت باید از منوی سمت راست سایت گزینه ثبت رشته را انتخاب کنید.
  5. پس از درج کد رشته های مورد علاقه بر روی گزینه تائید نهایی کلیک کنید تا کد رهگیری به شما ارائه شود.
نکات اساسی انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
  1. داوطلبان برای انجام انتخاب رشته حتما می بایست به طور دقیق دفترچه راهنمای انتخاب رشته که بر روی سایت دانشگاه آزاد اسلامی قرار می گیرد مطالعه کنند.
  2. متقاضیان انتخاب رشته برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد می بایست یک کارت اعتباری خریداری کنند و بدون در دست داشتن شناسه و رمز که پس از خرید کارت اعتباری دریافت می شود نمی توانند انتخاب ها خود را ثبت کنند.
  3. داوطلبان برای انتخاب رشته می توانند تنها کد رشته های مربوط به گروه آزمایشی امتحانی خود را انتخاب کنند و نمی توانند از گروه های آزمایشی دیگر انتخاب رشته کنند.
  4. داوطلبان می توانند ۱۰۰کد رشته – محل را در فرم انتخاب رشته خود ثبت کنند.
  5. متقاضیان مذکر انتخاب رشته دانشگاه های آزاد حتما می بایست بندهای مربوط به نظام وظیفه در دفترچه را بادقت کامل مطالعه کنند که در صورت وجود مشکل سریعا نسبت به رفع آن اقدام کنند.

                        

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

  

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.