اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

۱۳ بازديد

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی[contact_info title= "اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی"] 

پس از اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی و انتشار کارنامه ها ، سازمان سنجش فرصت اعتراض به نتایج را فراهم می سازد زیرا ممکن است برخی از داوطلبان نسبت به اطلاعات مندرج در کارنامه اعتراض داشته باشند و می توانند چند روز پس از اعلام نتایج به صورت اینترنتی و از طریق مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور ، درخواست اعتراض خود را ثبت نمایند.
در کارنامه کنکور کاردانی به کارشناسی مواردی مانند اطلاعات شناسنامه ای داوطلب ، درصد های اکتسابی در هر یک از دروس ، کدرشته های انتخابی داوطلب ، نمره کل داوطلب در هر یک از گرایش ها و ... درج شده است که لازم است داوطلب آن ها را با دقت بررسی نماید و در صورت وجود هرگونه مغایرت ، مطابق راهنمای تصوری زیر اعتراض خود را ثبت نماید.

نحوه اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی 98

مرحله اول

وارد شدن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه "ورود به سیستم پاسخگویی" از منوی قرار داده شده در سمت چپ سایت

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

مرحله دوم
پس از وارد شدن به سیستم پاسخگویی ، چنانچه از قبل در سایت عضویت نداشته اید بایستی با کلیک بر روی عبارت "عضویت در سایت" ، نام نویسی خود را در سایت انجام دهید.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

مرحله سوم
فرم ظاهر شده را با اطلاعات خواسته شده تکمیل نمایید و پس از تایید نهایی ، نام کاربری و رمز عبور به حساب ایمیل شما ارسال می گردد که باید از آن ها برای ثبت درخواست خود استفاده نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

مرحله چهارم
مجددا به صفحه اول سامانه بازگردید و با انتخاب گزینه "ورود به سیستم" ، در کادری که مطابق شکل زیر برایتان ظاهر می شود نام کاربری و رمز عبور خود را وارد نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

مرحله پنجم
پس از وارد شدن به صفحه درخواست جدید ، از منوی قرار داده شده نوع آزمون خود و سال آن را انتخاب نمایید.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

مرحله ششم
حال می توانید نوع مشکل خود را مطرح نمایید. توجه شود که در قسمت پیام حتما اطلاعات شناسنامه ای و ثبت نامی خود را مانند کدملی ، شماره داوطلبی ، شماره سریال ثبت نام و ... را وارد نمایید تا به درخواست اعتراض شما سریع تر رسیدگی شود.

اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

1 الی 3 روز پس از ثبت درخواست ، پاسخ اعتراض در سامانه قرار داده می شود و می توانید با استفاده از نام کاربری و رمز عبور ، آن را مشاهده نمایید
[banner]
[contact_info title= "اعتراض به نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی"] 
شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید ... 

ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ - ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ - نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ - اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی - راهنمای انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی دانشگاه آزاد - سهمیه های موثر کنکور سراسری ۹۸ - ثبت نام بدون کنکور کاردانی به کارشناسی - لیست رشته های بدون آزمون کاردانی به کارشناسی - شرایط ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ - لیست رشته های بدون کنکور کاردانی به کارشناسی - ثبت نام و انتخاب رشته کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۹ -

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.