زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

۱۳ بازديد
زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
[contact_info title= "زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی"] 
آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی یکی از آزمون هایی است که دانش آموزان متقاضی ورود به این مدارس بایستی حتما در آن شرکت نمایند و در صورت کسب حدنصاب لازم ، وارد این مدارس خواهند شد. در سال های گذشته تغییراتی در روند برگزاری آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ایجاد شد بدین صورت که آزمون نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف گردید و در پایه نهم به دهم نیز آزمون ورودی این دو مدرسه ادغام شد.
پس از برگزاری آزمون ، دانش آموزان در پی اطلاع از نتایج می باشند تا بدانند آیا پذیرفته شده اند یا خیر و در صورت عدم پذیرش ، برای ثبت نام خود در سایر مدارس اقدام نمایند.
زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی
زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی چند هفته پس از برگزاری آن و در نیمه اول مرداد ماه می باشد ، به طوری که در سال جاری (سال 98) نتایج در روز 13 مرداد ماه منتشر گردید و کلیه دانش آموزانی که در این آزمون حضور داشته اند ، می توانند برای دریافت کارنامه خود به صورت اینترنتی به سایت hoosh.medu.ir مراجعه نموده و مراحل زیر را طی نمایند :
وارد نمودن کدملی و رمز عبور همگام در کادر ظاهر شده
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
انتخاب نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه)
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
حال پس از ورود به صفحه اختصاصی خود می توانید کارنامه را مشاهده نمایید که شامل یکی از دو حالت زیر می باشد :
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی
پذیرفته شده : که در این حالت نام مدرسه ای که در آن قبول شده اید ، در کادر محل پذیرش برای شما مشخص خواهد بود.
پذیرفته نشده : برای داوطلبانی که در این آزمون پذیرفته نشده اند در کادر وضعیت قبولی کارنامه شان ، عبارت "پذیرفته نشده" درج خواهد شد.
توجه : در صورت نداشتن رمز ورود همگام (جهت ورود به پنلشخصی) ، به مدیر مدرسه یا کارشناس فناوری اداره آموزش و پرورش منطقه محل تحصیل خود مراجعه نمایید.
[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]
زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم
زمان اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی چند هفته پس از برگزاری آن و در نیمه دوم مرداد ماه می باشد ، به طوری که در سال جاری (سال 98) نتایج در روز 19 مرداد ماه منتشر گردید و کلیه دانش آموزانی که در این آزمون حضور داشته اند ، می توانند برای دریافت کارنامه خود به صورت اینترنتی به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نموده و مراحل زیر را طی نمایند :
وارد کردن کدملی و رمز ورود همگام در کادر ظاهر شده
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم
انتخاب نقش (دانش آموز) و عنوان سازمانی (نام مدرسه)
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم
پس از وارد شدن به صفحه اختصاصی خود ، مانند تصویر زیر می توانید کارنامه مربوط به آزمون نمونه دولتی یا تیزهوشان خود را دریافت نمایید.
اعلام نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم
چنانچه پس از مشاهده نتایج آزمون سنجش هوش ششم ابتدایی و آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم ، نسبت به هر یک از مندرجات اعتراضی داشتید ، می توانید به صورت اینترنتی و از طریق سامانه های مربوطه درخواست اعتراض خود را ثبت نمایید. برای اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید ضمن مطالعه مطلب اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی (از طریق کلیک بر روی لینک) با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید.

[madrese]
[contact_info title= "زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی"] 
شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید ...

منبع:زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی

مدارس تیزهوشان - ثبت نام مدارس تیزهوشان - کارت ورود به جلسه آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم - اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان ششم به هفتم - اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان نهم به دهم - اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان - اعتراض به نتایج آزمون تیزهوشان - اعلام نتایج آزمون تیزهوشان ششم ابتدایی - زمان اعلام نتایج آزمون مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی - اعتراض به نتایج آزمون سنجش هوش تیزهوشان ششم به هفتم 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.