زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز

۱۰ بازديد
زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

 
 
نتایج اولیه رشته های نیمه متمرکز در نیمه دوم مهر ماه اعلام شد و در این اعلام نتایج مشخص شد که کدام دسته از داوطلبان برای حضور در مصاحبه مجاز شده اند. در واقع سازمان سنجش با بررسی فرم انتخاب رشته داوطلبان ،  آن دسته از داوطلبانی را که رشته های نیمه متمرکز را انتخاب نموده اند و دارای شرایط لازم می باشند را به صورت چند برابر ظرفیت و برای انجام مصاحبه و سایر مراحل گزینش ، دعوت می کند.

داوطلبانی که در مصاحبه جضور داشته اند در پی اطلاع از زمان اعلام نتایج هستند تا در صورت پذیرفته شدن برای انجام ثبت نام حضوری خود اقدام نموده و از نیمسال دوم تحصیلی (بهمن ماه) وارد دانشگاه شوند.
زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز
در سال گذشته نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز در روز پنج شنبه به تاریخ ۲۰ دی ماه منتشر گردید و پیش بینی می شود که در سال جاری نیز اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های نیمه متمرکز ،نیمه دوم دی ماه اعلام شود و داوطلبان برای مشاهده نتایج بایستی وارد سایت سازمان سنجش شوند. شما داوطلبان می توانید برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز در کانال تلگرام الومشاوره عضو شوید و از آخرین اخبار مطلع گردید.
 
 
 
نحوه مشاهده نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز
نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز توسط سازمان سنجش آموزش کشور منتشر می گردد بنابراین برای مشاهده نتایج باید به آدرس اینترنتی این سازمان به نشانی sanjesh.org شوید و مراحل زیر را طی نمایید : 
  1. انتخاب گزینه “سراسری” از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت
  2. کلیک بر روی لینک “نتایج نهایی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری ۹۸”
  3. حال با یکی از دو روش زیر می توانید کارنامه خود را دریافت نمایید و از نتایج مطلع گردید :
روش اول : شماره داوطلبی + شماره شناسنامه 
روش دوم : شماره پرونده + شماره شناسنامه
 
 
 
عدم مشاهده نتایج به دلیل فراموشی شماره پرونده و شماره داوطلبی
برخی از داوطلبان بنا به دلایلی از جمله گم کردن رسید ثبت نامی خود ، موفق به مشاهده نتایج نمی شوند. این دسته از داوطلبات بایستی برای بازیابی اطلاعات خود وارد سامانه اینترنتی سازمان سنجش شوند و سپس از منوی قرار داده شده در سمت چپ سایت ، با انتخاب گزینه ورود به سیستم پاسخگویی ، درخواست خود را ارسال نمایند. چند لحظه پس از ثبت درخواست اطلاعات به شما ارائه می شودکه می توانید با استفاده از آن ها ، کارنامه خود را دریافت نمایید.
چنانچه موفق به ثبت درخواست در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور نمی شوید ، می توانید با مشاوران مرکز مشاوره تحصیلی الومشاوره تماس بگیرید و راهنمایی های لازم را دریافت نمایید.
 
 
قبولی در رشته های نیمه متمرکز و لغو پذیرش در رشته های متمرکز
چنانچه داوطلبی پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ، در یکی از رشته های متمرکز پذیرفته شده باشد و علاوه بر آن برای مراحل گزینش و مصاحبه رشته های متمرکز نیز دعوت شود و نام او در اسامی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز قرار بگیرد ، قبولی او در رشته متمرکز لغو می شود و در هیچ صورتی نمی تواند در آن رشته ادامه تحصیل دهد و بایستی برای ثبت نام حضوری خود در رشته نیمه متمرکز اقدام نماید.
 
 
مدارک لازم برای ثبت نام حضوری رشته های نیمه متمرکز
  1. ارائه یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) ، پیش دانشگاهی و یا دیپلم ۴ ساله نظام قدیم به همراه کپی از آن ها
  2. اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری تصویر از این مدارک
  3. شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).
  4. مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آن‌ها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳۶ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ مشخص کند (برای برادران)

 

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.