زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ۹۸

۹ بازديد
زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز 98
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ۹۸

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 


 
با منتشر شدن اسامی دعوت شدگان به مصاحبه و سایر مراحل گزیتش رشته های نیمه متمرکز در نیمه دوم مهرماه ، آن دسته از داوطلبانی که برای مصاحبه دعوت شده بودند بایستی همراه با مدارک لازم ، برای حضور در مصاحبه اقدام می نمودند. داوطلبان پس از طی تمامی مراحل مصاحبه ، معاینه ، آزمون های علمی و عملی برای اطلاع از پذیرش یا عدم پذیرش خود ، بایستی منتظر اعلام نتایج باشند که این نتایج چندهفته پس از برگزاری مصاحبه ، اعلام می گردد. 
زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ۹۸
به دلیل آنکه پذیرش در رشته های نیمه متمرکز ، از حساسیت بسیار بالایی برخوردار است ، بنابراین باید شرایط و نمره علمی داوطلبان به دقت بررسی شود و انجام این امر ، نیازمند صرف زمان می باشد. به همین دلیل نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز حدود ۳ الی ۴ ماه پس از برگزاری مصاحبه اعلام می شود و با توجه به آنکه در سال گذشته نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز در روز پنج شنبه به تاریخ ۲۰ دی ماه منتشر گردید ، پیش بینی می شود در سال ۹۸ نیز اسامی پذیرفته شدگان نهایی رشته های دارای مصاحبه ، حداکثر تا نیمه دوم دی ماه اعلام شود.
شما داوطلبان می توانید برای اطلاع از زمان دقیق اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز در کانال تلگرام الومشاوره عضو شوید و از آخرین اخبار مطلع گردید.
 
 
 
نحوه اطلاع از نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ۹۸
دانشگاه های پذیرنده دانشجو در رشته های نیمه متمرکز ، پس از آنکه شرایط داوطلبان را مورد بررسی قرار می دهد اسامی آن دسته از داوطلبانی را که واجد شرایط و نمره علمی لازم می باشند را به سازمان سنجش آموزش کشور ارسال می کنند ، بنابراین برای مشاهده نتایج بایستی به آدرس اینترنتی این سازمان مراجعه نمایید. 
  1. وارد شدن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  2. انتخاب گزینه “سراسری” از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت
  3. کلیک بر روی لینک “نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز آزمون سراسری ۹۸”
  4. انتخاب یکی از دو روش موجود و دریافت کارنامه
روش اول : شماره داوطلبی + شماره شناسنامه 
روش دوم :شماره پرونده + شماره شناسنامه
 
 
 
فراموشی شماره پرونده و شماره داوطلبی و عدم دریافت کارنامه
چنانچه اطلاعات ثبت نامی خود را مانند شماره پرونده و شماره داوطلبی را فراموش کرده اید ، موفق به دریافت کارنامه نخواهید شد و بایستی برای بازیابی آن اقدام نمایید. بازیابی شماره پرونده و شماره داوطلبی از طریق سیستم پاسخگویی سازمان سنجش می باشد بدین صورت که باید پس از وارد شدن در سامانه sanjesh.org با انتخاب گزینه ارسال درخواست از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت و انجام عضویت ، درخواست دریافت شماره پرونده یا شماره داوطلبی را ثبت نمایید.
چند لحظه پس از ثبت درحواست اطلاعات به شما ارائه می شود که می توانید با استفاده از آن ها کارنامه خود را دریافت نمایید.
 
 
 
چه مدارکی برای ثبت نام نهایی رشته های نیمه متمرکز مورد نیاز است ؟
ابتدا به این نکته توجه داشته باشید که اگر داوطلبی پس از اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری ، در یکی از رشته های متمرکز پذیرفته شده باشد و علاوه بر آن برای مراحل گزینش و مصاحبه رشته های متمرکز نیز دعوت شود و نام او در اسامی پذیرفته شدگان رشته های نیمه متمرکز قرار بگیرد ، قبولی او در رشته متمرکز لغو می شود و در هیچ صورتی نمی تواند در آن رشته ادامه تحصیل دهد و بایستی برای ثبت نام حضوری خود در رشته نیمه متمرکز اقدام نماید. مدارک لازم عبارتند از : 
  1. ارائه یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) ، پیش دانشگاهی و یا دیپلم ۴ ساله نظام قدیم به همراه کپی از آن ها
  2. اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری تصویر از این مدارک
  3. شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).
  4. مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آن‌ها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در صفحه ۳۶ دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ مشخص کند (برای برادران)

               

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج نهایی رشته های نیمه متمرکز ۹۸

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.