اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

۱۰ بازديد
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد"] 
کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد همزمان با کنکور کارشناسی ارشد سراسری در خردادماه برگزار گردید و داوطلبانی که ثبت نام را انجام داده بودند ، می توانستند در آزمون حضور یابند. چند هفته پس از برگزاری کنکور ضمن انتشار کارنامه اولیه برای تمامی داوطلبان ، دفترچه راهنمای انتخاب رشته نیز منتشر گردید که داوطلبان می بایست با دانلود دفرچه برای انتخاب رشته خود اقدام می نمودند
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد چند روز پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دانشگاه سراسری و در اواخر شهریور ماه منتشر می شود اما در حال حاضر اطلاعیه دقیقی از سوی سازمان سنجش مبنی بر زمان اعلام نتایج منتشر نشده است و شما می توانید با عضویت در کانال تلگرام الومشاوره ، از روز دقیق منتشر شدن کارنامه انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه آزاد مطلع گردید.
[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]
نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
با وجود آنکه هرساله نتایج انتخاب رشته کنکور ارشد دانشگاه آزاد از طریق سایت رسمی خود دانشگاه آزاد منتشر می گردید اما در سال گذشته سازمان سنجش مسئولیت اعلام نتایج را بر عهده گرفت بنابراین پیش بینی می شود که در سال جاری نیز روال اعلام نتایج همانند سال گذشته باشد.
مرحله اول
وارد شدن به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org و انتخاب گزینه "کارشناسی ارشد" از منوی قرار داده شده در سمت راست سایت
مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
مرحله دوم
کلیک بر روی لینک "سامانه جامع آزمون تحصیلات تکمیلی سال 1398"
مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
مرحله سوم
انتخاب گزینه "ورود به سیستم"
مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
مرحله چهارم
وارد کردن اطلاعات درخواستی
روش اول : شماره پرونده + کدپیگیری ثبت نام
روش دوم : شماره پرونده + کدملی + سال تولد
مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
مرحله پنجم
انتخاب گزینه "مشاهده نتیجه نهایی" و دریافت کارنامه
مشاهده نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]
فراموشی شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام و عدم دریافت کارنامه
چنانچه اطلاعات خود را (شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نام) فراموش کرده اید ، نمی توانید نتایج انتخاب رشته را مشاهده نمایید و بایستی برای بازیابی اطلاعات خود اقدام کنید. نحوه بازیابی اطلاعات بدین صورت است که از طریق سیتسم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور ، گزینه "ارسال درخواست" را انتخاب نمایید و سپس با وارد کردن اطلاعات خواسته شده و عضویت در سایت ، درخواستی با عنوان دریافت شماره پرونده و کدپیگیری ثبت نمایید.
چند لحظه پس از ثبت درخواست ، اطلاعات به شما ارسال می شود که می توانید با استفاده از آن ها کارنامه خود را دریافت و مشاهده نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه ثبت و ارسال درخواست در سازمان سنجش اموزش کشور ، بر روی لینک کلیک نمایید.
[divider style="dashed" top="20" bottom="20"]
اعتراض به نتایج انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد
چنانچه نسبت به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اعتراض داشتید ، می توانید به ترتیب مراحل زیر درخواست اعتراض خود را ثبت نمایید :
  • مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  • با ورود به سایت از منوی سمت چپ گزینه "ارسال درخواست" را انتخاب کنید لازم به ذکر است که برای ارسال درخواست باید در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشید که با انتخاب گزینه "عضویت در سایت" فرمی که حاوی اطلاعات شخص داوطلب می باشد را تکمیل نمایید و پس از ثبت آن ، سیستم یک رمز عبور با عنوان "کد درخواستی" ارسال می کند که توسط آن می توانید وارد سامانه ارسال خواست شوید.
  • پس از عضویت در سایت و دریافت نام کاربری و کلمه عبور حال می بایست مجددا وارد سایت شده و برو روی گزینه" ورود به سیستم" کلیک نمایید.
  • در زمان انتشار کارنامه کارشناسی ارشد گزینه “اعتراض به نتیجه قبولی” فعال می باشد که داوطلبان با کلیک بر روی آن و تایید اطلاعات ،می توانند اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.
[arshad]
[contact_info title= " اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد "] 
شما می توانید در قسمت دیدگاه سوالات خود را با مشاوران ما درمیان بگذارید ... 

منبع:اعلام نتایج نهایی کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

 زمان ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی - زمان ثبت نام آزمون کاردانی به کارشناسی ۹۸ - نحوه برگزاری آزمون کاردانی به کارشناسی -زمان برگزاری كنكور كاردانی به كارشناسی - زمان ویرایش ثبت نام کاردانی به کارشناسی - کارت ورود به جلسه کاردانی به کارشناسی -ثبت نام کاردانی به کارشناسی - ثبت نام کاردانی به کارشناسی ۹۸ - ثبت نام کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ - نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی ۹۸ - اعلام نتایج کنکور کاردانی به کارشناسی

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.