زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

۶ بازديد
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


پس از انتشار نتایج اولیه دوره دکتری تخصصی درصورتی که داوطلبی مجاز به انتخاب رشته در هریک از دوره های سراسری ، آزاد و پردیس خودگردان شده باشد فرم انتخاب رشته خود را تکمیل و در سایت مربوطه به ثبت می رسانند. پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دوره دکتری ، در صورتی که داوطلبی برای انجام بررسی های بیشتر در هریک از کد رشته – محل های انتخابی از سوی دانشگاه دعوت به مصاحبه شده باشد می بایست در زمان مقرر در مکان مصاحبه حضور داشته باشد.ممکن است داوطلبی در چند دانشگاه دعوت به مصاحبه شده باشد پس بنابراین محدودیتی از نظر تعداد دانشگاه های دعوت کننده وجود ندارد.
درصورت تمایل در خصوص کسب اطلاعات تکمیلی در زمینه مرحله دوم آزمون دکتری ، می توانید با مشاوران متخصص ما در این زمینه در مرکز الومشاوره تماس حاصل نمایید.
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸
 داوطلبان مجاز به انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ، که فرم انتخاب رشته دانشگاه آزاد را تکمیل کردند می بایست مدتی را تا زمان انتشار نتیجه انتخاب رشته خود صبر کنند .طبق اطلاعیه دانشگاه ازاد ، کارنامه انتخاب رشته کنندگان در دوره دکتری دانشگاه آزاد در دهه ی سوم خرداد ماه در روز چهارشنبه ۲۲ خرداد ماه منتشر خواهد شد.
در نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد چنانچه داوطلبی حد نصاب لازم برای مصاحبه را کسب کرده باشد ، در یک یا چند رشته – محل دعوت به مصاحبه خواهند شد.
 
 
نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸
 • ورود به سامانه مرکز سنجش و پذرش دانشگاه آزاد اسلامی به آدرس الکترونیکی azmoon.org 
 • کلیک بر روی لینک ” اعلام نتیجه آزمون دکتری تخصصی سال ۹۸″
 • وارد کردن اطلاعات ثبت نامی ( کد ملی (یا کد رهگیری اتباع غیر ایرانی) و کد دسترسی انتخاب رشته)
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد
 • نکته :کد دسترسی تمامی داوطلبان در انتهای کارنامه نتایج اولیه داوطلبان درج شده است و با مشاهده آن می توانند آن را دریافت کنند.
 
 
اعتراض به نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد ۹۸
درصورتی که داوطلبان به نتایج نهایی خود که در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده می کنند اعتراضی داشته باشند و از نتیجه خود رضایت کافی را نداشته باشند باید آگاه باشند که برای ثبت اعتراض و پیگیری نتیجه اعتراض ، می توانند خواستار بررسی مجدد فرم انتخاب رشته خود از سوی دانشگاه آزاد شوند.برای ثبت اعتراض داوطلبان می بایست به ترتیب مراحل زیر عمل کنند :
 1. وارد شدن به سایت دانشگاه آزاد به نشانی الکترونیکی azmoon.org
 2. وارد شدن به سیستم اعلام نتایج آزمون ها
 3. وارد شدن به سیستم پاسخگویی و سپس وارد شدن به سیستم پرسش و پاسخ
 4. سپس صفحه ای حاوی اطلاعات فردی برای داوطلب بازخواهد شد که می بایست نسبت به تکمیل آن اقدام نمایند. (این اطلاعات شامل : نام ، نام خانوادگی ، استان ، شهرستان ، پست الکترونیکی ، شماره تلفن محل سکونت می باشد.)
 5. در نهایت در کادر مربوط به شرح سوال ، اعتراض خود را به صورت کامل و دقیق ثبت می نمایند
نکات مهم
 • داوطلبان باید اطلاع داشته باشند که در وارد کردن اطلاعات خصوصا شماره تماس و آدرس ایمیل خود دقت نمایند زیرا پاسخ اعتراض از طریق آدرس ایمیل نیز برای داوطلب ارسال خواهد شد.
 • داوطلبان می بایست کد دریافتی پس از ارسال درخواست خود را دریافت و تا زمان مشاهده نتایج اعتراض نزد خود نگهداری کنند.
 • داوطلبان می توانند پس از ۴۸ تا ۷۲ ساعت اداری از طرح سوال خود به قسمت دریافت پاسخ مراجعه نموده و با وارد کردن کد سوال ارسالی پاسخ خود را دریافت نمایند.
چنانچه در زمینه ثبت اعتراض با مسئله ای مواجه شدید می توانید با مشاوران ما در مرکز تخصصی الومشاوره تماس حاصل نمایند.
 
 
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد ۹۸
 1. تمامی اطلاعات در زمینه مصاحبه اعم از زمان و مکان برگزاری مصاحبه ، نحوه مصاحبه و یا برگزاری آزمونهای تخصصی توسط دانشگاه ها و موسساتی که دوره دکتری را برگزار می کنند ، از طریق پایگاه اطلاع رساني خود به داوطلبان اعلام خواهند نمود.
 2. در صورت نياز و همچنين تشخيص مؤسسه مبني بر برگزاري آزمون تخصصي، مواد آزمون و ضرايب امتحاني از طريق پايگـاه اطـلاع رسـاني دانشگاه يا مؤسسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
 3. مرحله دوم آزمون ( مصاحبه و بررسی سوابق علمی و پژوهشی داوطلب ) تنها یک بار برای هر داوطلب برگزار می شود و درصورتی که داوطلب در زمان مقرر به مکان مصاحبه مراجعه ننماید به منزله انصراف از مصاحبه تلقی خواهد شد. برگزاری مجدد مرحله دوم آزمون برای ان دسته از شرکت کنندگان امکان پذیر نمی باشد.

                           

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل 

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.