زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری

۷ بازديد
زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


پس از اعلام نتایج انتخاب رشته دوره دکتری ، اسامی دعوت شدگان به مصاحبه برای انجام بررسی های تخصصی تر و بررسی سوابق علمی و پژوهشی منتشر خواهد شد.اسامی داوطلبان دعوت شده به مصاحبه به صورت چند برابر ظرفیت خواهد بود و در نهایت اسامی داوطلبانی که حدنصاب مرحله دوم آزمون را کسب می کنند به صورت یک برابر ظرفیت اعلام خواهد شد.نتایج نهایی دوره دکتری در دانشگاه های روزانه ، نوبت دوم ، پردیس خودگردان ،غیر انتفاعی و پیام نور همگی از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس الکترونیکی sanjesh.org انتشار خواهد یافت.
درشرایطی که داوطلبی با احتساب نمره مرحله اول و دوم آزمون در یکی از دانشگاه ها پذیرفته شود می بایست برای ثبت نام حضوری در دانشگاه به دانشگاه مورد نظر مراجع نماید.
زمان اعلام نتایج مصاحبه آزمون دکتری ۹۸
دانشگاه ها و موسسات برگزار کننده مصاحبه دکتری تخصصی پس از بررسی سوابق علمی داوطلب  ، سهمیه و  نمرات آزمون داوطلبان  نتایج  نهایی را برای انتشار به سازمان سنجش اعلام می کنند. نتایج مرحله دوم آزمون در دهه اول شهریور ماه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد و داوطلبان می توانند وضعیت قبولی و یا مردودی در دانشگاه را از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور مشاهده نمایند .
 
 
نحوه مشاهده نتایج مصاحبه دکتری ۹۸
مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org 
انتخاب گزینه “دکترای تخصصی” از منوی سمت راست و انتخاب گزینه “نتایج نهایی آزمون دوره دکتری ۱۳۹۸”
پس از کلیک بر روی لینک مذکور، صفحه ای همچون تصویر زیر پیش رویتان قرار می گیرد که امکان مشاهده نتایج را به سه روش برای شما فراهم می کند.
  1. روش اول : شماره داوطلبی+ شماره شناسنامه 
  2. روش دوم : شماره پرونده +  شماره شناسنامه 
  3. روش سوم : شماره پرونده + شماره داوطلبی 
نکته: چنانچه داوطلبی شماره پرونده و شماره داوطلبی خود را بنا به هر دلیلی در دست نداشته باشد می تواند از طریق عضویت در سایت سازمان سنجش نسبت به دریافت آن اقدام کنند. برای کسب آگاهی های بیشتر با مشاوران مرکز الومشاوره تماس حاصل نمایید.
 
 
اعتراض به نتایج مصاحبه دکتری ۹۸
همانطور که مستحضر هستید سازمان سنجش امکاناتی را برای تمامی داوطلبان شرکت کننده در هریک از آزمون ها فراهم آورده است تا چنانچه داوطلبی به نتایج خود که در سابت مشاهده می کند اعتراضی داشته باشد می توانند با ارسال در خواست و به صورت اینترنتی متن در خواست خودرا تنظیم و اعتراض خود را پیگیری نماید.
سوالی که ممکن است برای داوطلبان مقطع دکتری پیش بیاید این است که آیا امکان اعتراض به نتایج مرحله اول و دوم آزمون دکتری وجود دارد ؟در پاسخ به این سوال می بایست بگوییم که امکان اعتراض به نتایج اولیه آزمون دکتری وجود دارد اما به دلیل اینکه مرحله دوم آزمون را دانشگاه ها و موسسات در حضور مصاحبه کنندگان مختلف برگزار می کنند و سپس نتیجه آزمون را به سازمان سنجش اعلام می کنند  امکان اعتراض وجود نخواهد داشت و از حیطه سازمان سنجش و آموزش کشور خارج می باشد.
برای آگاهی از تکمیل ظرفیت دوره دکتری می توانید با مشاوران ما در مرکز الومشاوره تماس حاصل نمایید.     

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

  

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.