اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

۶ بازديد
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


آزمون کارشناسی ارشد برای دانشگاه های سراسری و آزاد هرساله در اردیبهشت ماه همان سال برگزار خواهد شد و داوطلبان پس از برگزاری آزمون بی صبرانه منتظر انتشار نتایج اولیه میباشند. این نتایج که در قالب کارنامه اولیه کارشناسی ارشد داوطلبان می باشد ، رتبه و نمره آزمون هر داوطلب را به همراه درصدهای داوطلب در هر درس نشان می دهد و داوطلبان درصورتی که مجاز به انتخاب رشته در هریک از گرایش های رشته مربوطه شده باشند می توانند اقدام به انتخاب رشته نمایند.

زمان انتشار کارنامه اولیه کنکور کارشناسی ارشد ۹۹
پس از برگزاری آزمون سراسری کارشناسی ارشد در اردیبهشت ماه ، نتایج اولیه داوطلبان که حاوی رتبه و تراز داوطلبان در هریک از گرایش های رشته مربوطه می باشد یک ماه پس از برگزاری آزمون و در دهه دوم خرداد ماه از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس الکترونیکی sanjesh.org منتشر خواهد شد.
پس از انتشار کارنامه اولیه داوطلبان مجاز می توانند برای انجام انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری ۹۹ از مشاوران مرکز الومشاوره راهنمایی بخواهند.
 
 
نحوه مشاهده نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۹
مراجعه به سایت سازمان سنجش آموزش کشور به آدرس اینترنتی sanjesh.org
انتخاب گزینه “کارشناسی ارشد” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت 
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری
کلیک بر روی عبارت “سامانه جامع آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹” 
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری
با ورود به صفحه جدید بر روی گزینه “ورود به سیستم” کلیک نمایید.(داوطلبان برای مشاهده کارنامه خود به دو روش می توانند عمل کنند.)
 
اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری
  1. روش اول :  کد پیگیری ثبت نام + شماره پرونده 
  2. روش دوم : شماره پرونده + سال تولد +  کد ملی
 
 
بازیابی شماره داوطلبی و کدرهگیری درصورت فراموشی کنکور ارشد ۹۹
چنانچه داوطلبان به هردلیلی شماره پرونده و کدرهگیری ورود به سیستم را فراموش کرده باشند می توانند با ارسال درخواست از طریق سایت سنجش نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.برای انجام این کار داوطلبان می بایست ابتدا در سیستم پاسخگویی سازمان سنجش آموزش کشور ، عضو شوند و سپس پس از دریافت نام کاربری و کلمه عبور مستقیما نسبت به دریافت شماره پرونده و کدرهگیری اقدام نمایند.
 
 
اعتراض به نتایج کنکور کارشناسی ارشد ۹۹
سوالی که ممکن است برای بسیاری از داوطلبانی که از نتایج خود رضایت ندارند پیش بیاید این است که آیا می توان به این نتایج اعتراض کرد ؟ در پاسخ به این سوال می بایست به داوطلبان این نوید را بدهیم که بله این امکان وجود دارد که داوطلبان درخواست اعتراض خود را درسایت سازمان سنجش که به قرار زیر است مطرح نمایند و نتیجه اعتراض خود را پس از مدت زمان کوتاهی در سایت مشاهده کنند.امکان اعتراض هم به نتایج اولیه آزمون سراسری کارشناسی ارشد و هم به نتایج انتخاب رشته کارشناسی ارشد وجود دارد.
مراحل ثبت اعتراض به نتایج کارشناسی ارشد در سایت سازمان سنجش به صورت زیر می باشد:
  • مراجعه به سایت رسمی سازمان سنجش و آموزش کشور به نشانی sanjesh.org
  • با ورود به سایت از منوی سمت چپ گزینه ارسال درخواست را انتخاب کنید( لازم به ذکر است که برای ارسال درخواست باید در سیستم پاسخگویی عضویت داشته باشید که با انتخاب گزینه “عضویت در سایت” ، فرمی که حاوی اطلاعات شخص داوطلب می باشد را تکمیل نمایید و پس از ثبت آن ، سیستم یک رمز عبور با عنوان “کلمه عبور ” ارسال می کند که توسط آن می توانید وارد سامانه ارسال خواست شوید.
  • پس از عضویت در سایت و دریافت نام کاربری و کلمه عبور حال می بایست مجددا وارد سایت شده و گزینه ارسال درخواست و سپس ورود به سیستم را کلیک نمایید.
  • پس از کلیک بر روی گزینه ورود ، به صفحه جدید هدایت خواهید شد که باید گزینه “درخواست جدید” را انتخاب نمایید.
  • در زمان انتشار کارنامه اولیه کارشناسی ارشد گزینه “اعتراض به نتیجه قبولی” فعال می باشد که داوطلبان با کلیک بر روی آن و تایید اطلاعات اعتراض خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایند.
 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سراسری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.