اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۸

۴ بازديد
اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98
 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۸

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 


آزمون دوره دکتری آزمونی نیمه متمرکز می باشد به این صورت که پذیرش نهایی داوطلب در دانشگاه علاوه بر کسب حدنصاب نمره قبولی داوطلب ، نیازمند کسب نمره لازم در مصاحبه نیز می باشد . دعوت شدن به مصاحبه دکتری برای متقاضیان این آزمون از اهمیت قابل ملاحظه ای برخوردار است که این مسئله با انتشار کارنامه اولیه کنکور دکتری که در اواخر فروردین ماه از طریق سایت سنجش منتشر خواهد شد ، تعیین می شود.
لازم به ذکر است که داوطلبان تنها می توانند به نتایج آزمون دکتری اعتراض داشته باشند و اعتراض به مصاحبه به دلیل اینکه از سوی دانشگاه انجام می شود امکان پذیر نیست و درصورت اعتراض از سوی داوطلبان ، پیگیری نخواهد شد. برای آگاهی از نحوه ” اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۸ “ مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.
زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۸
نتایج اولیه کنکور دکتری در اواخر فروردین ماه منتشر خواهد شد داوطلبانی که در یک یا چند رشته – محل دعوت به مصاحبه شده اند می بایست در زمان مقرر به دانشگاه محل مصاحبه مراجعه نمایند اما درصورتی که داوطلبی در هیچ یک از رشته محل ها دعوت به مصاحبه نشده باشد می تواند همزمان با منتشر شدن نتایج آزمون یعنی در اواخر فروردین ماه هرسال در صورت نیاز با ارسال درخواست به نتیجه آزمون خود اعتراض کند.
برای اطلاع از مصاحبه آزمون دکتری می توانید با مشاوران مرکز الومشاوره تماس حاصل نمایید.
 
 
سایت اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۸
چنانچه داوطلبی تمایل به اعتراض به اطلاعات کارنامه منتشر شده خود داشته می باشد می بایست برای انجام این فرایند به سایت سازمان سنجش و آموزش کشور به آدرس الکترونیکی sanjesh.org مراجعه نماید.
 
 
نحوه اعتراض به نتایج دکتری ۹۸
برای اعتراض به نتایج کنکور دکتری ۹۸ لازم است به سیستم پاسخگویی سایت سازمان سنجش مراجعه کنید. در صورتی که در این سامانه پروفایل ندارید نسبت به ثبت نام اقدام کنید و اگر دارای پروفایل هستید، وارد سامانه شوید.مراحل این فرایند به صورت ذیل می باشد.
۱-ورود به سایت رسمی سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org
۲-کلیک برروی گزینه ی ارسال درخواست در سمت چپ
اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98
۳-باکلیک بر روی ارسال درخواست صفحه ی جدیدی برای شما باز می شود چنانچه قبلا در سایت عضو شده اید بر روی گزینه ی ورود به سیستم کلیک کنید اما چنانچه عضو سایت سازمان سنجش نبوده اید باید یک حساب کاربری برای خود ایجاد کرده و سپس اعتراض خود را ثبت کنید.
اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98
۴-با کلیک بر روی عضویت در سایت صفحه ای برای شما باز خواهد شد که می بایست اطلاعات و مشخصات خود را وارد کنید(داشتن ایمیل یا جیمیل الزامی است)
اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98
۵-پس از وار کردن مشخصات یک کد عضویت برای شما ارسال می شود به محض دریافت کد مجددا سایت سنجش را باز کرده و گزینه ی ورود به سیستم را انتخاب کنید.
اعتراض به نتایج آزمون دکتری 98
۶-پس از وارد کردن نام کاربری و کلمه ی عبور شما می توانید اعتراض خود را ثبت کنید. در زمان اعلام نتایج کنکور دکتری ۹۸ گزینه ای تحت عنوان “ اعتراض به نتیجه قبولی “ به بخش موضوعات درخواست داوطلبان اضافه می شود که از این طریق می توانند اعتراضات خود را ثبت نمایند.
۷-پس از ارسال درخواست معمولا  پاسخ کارشناسان سازمان سازمان سنجش به فاصله ی یک الی سه روز برروی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد شما مجددا می توانید وارد سایت سازمان سنجش شده و با وارد کردن همان نام کاربری و کلمه ی عبور جواب اعتراض خود را مشاهده کنید.
نکات مهم
  1. به همراه داشتن آدرس جیمیل و یا ایمیل ،در هنگام عضویت در سایت سازمان سنجش الزامی است.
  2. در وارد کردن اطلاعات ثبت نامی همواره دقت لازم را به عمل آورید زیرا تنها یک بار می توان با اطلاعات داوطلب دکتری عضو سایت سازمان سنجش شد.
  3. در هنگام وارد کردن مشخصات ثبت نام ، زبان ویندوز را به انگلیسی تغییر دهید.
  4. در هنگام وارد کردن مشخصات ثبت نام ، caps lock را خاموش نمایید.
 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعتراض به نتایج آزمون دکتری ۹۸

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.