اعلام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

۷ بازديد
اعلام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

 

دانشگاه پیام نور برای مقطع کارشناسی ارشد علاوه بر جذب دانشجو از طریق آزمون سراسری از طریق آزمون کارشناسی ارشد فراگیر نیز اقدام به جذب دانشجو می نماید و داوطلبانی که ازطریق شرکت در آزمون موفق به کسب رتبه لازم نشده اند و یا تمایلی به شرکت در این آزمون ندارند می توانند از طریق شرکت در آزمون فراگیر وارد دانشگاه پیام نور شوند.

زمان و نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور ۹۸
دانشگاه پیام نور معمولا هرساله اواخر مهر ماه اقدام به ثبت نام در مقطع ارشد به صورت فراگیر جذب می نماید. ثبت نام  آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور برای سال ۹۷ از مورخ ۲۳ مهر ماه آغاز و تا ۳۰ مهر ماه ادامه پیدا کرد. داوطلبان می توانند برای ثبت نام در این آزمون با مراجعه به سایت سازمان سنجش و خرید کارت اعتباری(که هزینه این کارت برای سال ۹۷ معادل هفتاد هزار تومان بوده است) نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
طبق اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور در سال ۹۷ آزمون در مورخ جمعه ۲۳/۹/۹۷ راس ساعت ۸:۳۰ صبح برگزار شد و پیش بینی می شود برای سال ۹۸ نیز در همین بازه زمانی برگزار گردد.همچنین به این نکته نیز توجه داشته باشید که دارا بودن کارت ورود به جلسه و کارت ملی داوطلبان برای حضور در جلسه آزمون الزامی می باشد.در کارت ورود به جلسه آدرس دقیق محل برگزاری آزمون قید خواهد شد.
داوطلبان برای ثبت نام در آزمون ارشد فراگیر پیام نور می بایست از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور اقدام نمایند و به ترتیب مراحل زیر عمل کنند:
 • ورود به سایت رسمی سازمان سنجش به آدرس الکترونیکی sanjesh.org
 • انتخاب گزینه “پیام نور” از منوی تعبیه شده در سمت راست سایت سنجش
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • پس از مطالعه دفترچه و اطلاع از تمامی جزئیات می بایست با پرداخت هزینه و دریافت شماره سریال ثبت نام با در دست داشتن شماره سریال ثبت نامی نسبت به ثبت نام در این آزمون اقدام نمایند. ( هزینه ثبت نام را نیز می بایست به وسیله کارت های بانکی عضو شبکه شتاب واریز نمایید.)
 • پس از واریز هزینه و خرید سریال ثبت نام می توانید با کلیک بر روی لینک «ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور» اطلاعات خود را در فرم ثبت نام وارد نمایید.
 •  
ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور
 • پس از تکمیل فرم ثبت نام ،داوطلبان موفق به دریافت شماره پرونده و کد رهگیری خواهند شد که باید حتما پرینت آن را تهیه نموده و نزد خود نگه داری نمایید.(به این نکته توجه داشته باشید که عدم دریافت شماره پرونده و کدرهگیری به منزله عدم ثبت نام می باشد)
 
 
مدارک مورد نیار جهت ثبت نام در آزمون فراگیر ارشد پیام نور۹۸
داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور جهت ثبت نام اینترنتی می بایست با آماده کردن مدارک ذیل و مراجعه به سایت سازمان سنجش نسبت به ارسال مدارک و ثبت نام خود اقدام نمایند:
 • شماره سریال ثبت نام (برای دریافت شماره سریال ثبت نام بایستی با واریز هزینه در سامانه ، کارت اعتباری ثبت نام را خریداری نمایید)
 • اسکن یک قطعه عکس ۴*۳
 • شماره و سریال شناسنامه
 • کد پیگیری ۱۲ رقمی مربوط به سهمیه رزمندگان و ایثارگری (برای داوطلبان متقاضی استفاده از این آزمون)
 • کد نظام وظیفه (برای آقایان)
 • کد محل تولد و کد محل صدور شناسنامه
 • کد پیگیری ۱۳ رقمی اتباع خارجی 
 • کدرشته تحصیلی و کد موسسه محل اخذ مدرک کارشناسی
 • معدل مقطع کاردانی و کارشناسی 
همچنین داوطلبان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می توانند با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام در قسمت نهایی فرم پیش نویس ثبت نام واطلاعات و مدارک لازم را مشاهده نموده و از ایجاد اشتباه در زمان ثبت نام جلوگیری نمایند. 
 
 
ویرایش اطلاعات ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور۹۸
بسیاری از داوطلبان در زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور دقت لازم را به عمل نمی آورند و برخی از اطلاعات خود را به اشتباه وارد می کنند، این دسته از داوطلبان می توانند در زمان مشخص شده از طرف سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند که معمولا در دو نوبت این فرصت به داوطلبان داده خواهد شد:
۱-سازمان سنجش پس از اتمام بازه زمانی ثبت نام اولیه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مهلت مجددی برای آن دسته از داوطلبانی که به دلایلی از ثبت نام جا مانده اند و یا نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود دارند خواهد گذاشت، که سال گذشته این بازه زمانی از تاریخ ۰۶/۰۸/۹۷ لغایت ۱۲/۰۸/۹۷ بوده است. بنابرین، تمام داوطلبان می توانند بعد از مطالعه کامل دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی فراگیر پیام نور نسبت به ثبت نام و یا ویرایش اطلاعات خود اقدام نمایند.
۲-هنگام انتشار کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور و یا مراجعه به باجه های رفع نقص که از طریق سایت سازمان سنجش مشخص خواهد شد.

 

  

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.