اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

۵ بازديد
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

پس از انتخاب رشته دکتری از سوی داوطلبان در اردیبهشت ماه هرسال ، نتایج انتخاب رشته دکتری که نشان دهنده قبولی داوطلب در یک یا چند رشته – محل انتخابی است در قالب کارنامه انتخاب رشته داوطلبان منتشر خواهد شد و داوطلبان پذیرفته شده می بایست برای بررسی سوابق علمی و پژوهشی خود در زمان مقرر ، در مکان مصاحبه حضور داشته باشند.
نکته قابل توجه این است که دوره دکتری به دلیل اینکه دوره ای نیمه متمرکز می باشد ، صرف دعوت شدن به مصاحبه به معنای قبولی داوطلبان نمی باشد و نتایج نهایی داوطلبان در قالب کانامه نهایی پس از اتمام مصاحبه از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.
زمان اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری ۹۹
زمان انتخاب رشته دکتری سراسری از اواخر فروردین ماه الی اوایل اردیبهشت ماه بوده است و داوطلبان می بایست پس از دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته دکتری ۹۸ و آگاهی از شرایط و ضوابط آن نسبت به تکمیل ۵۰ کد رشته – محل در سایت سازمان سنجش اقدام نمایند.
معمولا ۱ ماه پس از اتمام بازه زمانی انتخاب رشته ، نتایج به صورت کارنامه ای بر روی سایت قرار داده می شود و طبق این کارنامه مشخص می شود که داوطلب برای حضور در مصاحبه کدام یک از رشته های انتخابی خود مجاز شده است. نتایج انتخاب رشته دکتری سال ۹۹ در هفته اول خرداد ماه اعلام می شود
لازم به ذکر است، زمان اعلام نتایج نهایی دکتری ۹۹ ، در شهریور ماه خواهد شد.
 
 
 
نحوه مشاهده نتایج انتخاب رشته دکتری ۹۹
  ورود به سایت سنجش به آدرس الکترونیکی sanjesh.org و سپس انتخاب گزینه” دکتری تخصصی “
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری
بعد از انتخاب گزینه ” دکتری تخصصی ” کلیک برر روی گزینه ” کارنامه انتخاب رشته کنندگان آزمون دکتری “
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری
در نهایت صفحه ای نمایش داده می شود که با دو روش می توانید نتیجه نهایی خود را مشاهده نمایید.
اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری
  1.  روش اول : نام و نام خانوادگی + شماره داوطلبی  + شماره شناسنامه + سال تولد 
  2.  روش دوم : شماره پرونده + شماره شناسنامه 
 
 
 
مصاحبه دکتری ۹۹
پس از آنکه نتایج انتخاب رشته از طریق سایت سازمان سنجش و آموزش کشور منتشر گردید داوطلبانی که در هیچ یک از رشته های انتخابی در فرم انتخاب رشته دعوت به مصاحبه نشده اند از انجام مصاحبه باز خواهند ماند و این معنای مردودی داوطلبان می باشد اما داوطلبانی که در یک یا چند رشته – محل پذیرفته شده اند می بایست برای ادامه روند پذیرش در دانشگاه به صوت چند برابر ظرفیت به دانشگاه محل مصاحبه مراجعه نمایند.
دانشگاهها و مؤسسات مجري دوره هاي دكتري چگونگي تشكيل پرونده متقاضيان، زمان و مكان برگزاري آزمـون، نحـوه مصـاحبه علمـي يـا برگزاري آزمون تخصصي را از طريق پايگاه اطلاع رساني خود و اين سازمان به داوطلبان اعلام خواهند نمود.
در صورت نياز و همچنين تشخيص مؤسسه مبني بر برگزاري آزمون تخصصي، مواد آزمون و ضرايب امتحاني از طريق پايگـاه اطـلاع رسـاني دانشگاه يا مؤسسه به اطلاع داوطلبان خواهد رسيد.
مرحله دوم آزمون (مصاحبه و بررسي سوابق علمي و پژوهشي) در مؤسسه براي هر داوطلب صرفاً يـك بـار انجـام مـيشـود و عـدم مراجعـه داوطلبان در مرحله دوم آزمون، به منزله انصراف آنان تلقي شده و برگزاري مجدد مرحله دوم مصاحبه و بررسي سـوابق علمـي و پژوهشـي) براي آن دسته از داوطلباني كه در اين مرحله شركت ننموده اند، امكان پذير نخواهد بود.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره اعلام نتایج انتخاب رشته دکتری

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.