زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸

۸ بازديد
زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی 98زمان مصاحبه آزمون دستگاه های اجرایی ۹۸
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


در آزمون های استخدامی دستگاه های اجرایی داوطلبان را صرفا بر اساس کسب حد نصاب نمره و امتیاز لازم از طریق آزمون، جذب نمی کنند و معمولا استخدام آنها در دو مرحله، شرکت در آزمون و شرکت درجلسه مصاحبه صورت می گیرد. بنابراین داوطلبانی که پس از ثبت نام در آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸ در جلسه آزمون شرکت کرده و در مرحله اول قبول شده باشند می بایست در تاریخ و مکان مشخص شده از سوی سازمان در جلسه مصاحبه شرکت نمایند که معمولا به فاصله دو تا سه ماه بعد از برگزاری آزمون مشخص خواهد شد.

زمان برگزاری مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸
معمولا در دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون دستگاه های اجرایی در مورد تاریخ دقیق برگزاری جلسه مصاحبه صحبت نمی شود و داوطلبان شرکت کننده می بایست بعد از شرکت در آزمون منتظر اطلاعیه های مرتبط با زمان برگزاری مصاحبه باشند.
در سال ۹۷ دو آزمون استخدامی برگزار شد، یکی در تیر ماه که تاریخ برگزاری جلسه مصاحبه آن در شهریور ماه، و دومین آزمون در اسفند ماه که تاریخ برگزاری جلسه مصاحبه برای آن در خرداد ماه ۹۸ برگزار شد. بنابراین، به دلیل در دسترس نبودن اطلاعات دقیق در مورد زمان برگزاری جلسه مصاحبه سال ۹۸ پیشنهاد می کنیم در کانال تلگرام مرکز الو مشاوره عضو باشید و در صورت مشخص شدن بازه ثبت نام و برگزاری مصاحبه به سایت مربوطه مراجعه نمایید.
 
 
نکات مهم و مرتبط با مصاحبه آزمون دستگاه های اجرایی ۹۸
با توجه به اینکه معمولا دستگاه های اجرایی چند برابر ظرفیت پذیرش از بین داوطلبان قبول شده در آزمون، دعوت به مصاحبه می کنند بنابراین می توان گفت رمز قبولی داوطلبان، آمادگی کامل نسبت به مسائل مربوط به احکام دینی، اخبار جهان، سیاست،… می باشد.
علاوه بر داشتن اطلاعات، آشنایی با نحوه برخورد و برقراری ارتباط با تیم مصاحبه کننده نیز می تواند در روند پذیرش داوطلبان نقش اساسی ایفا کند. طبق روال تمامی مصاحبه های استخدامی دستگاه های اجرایی ممکن است  موارد زیر نیز پرسیده شود:
 • سوالاتی در مورد رزومه شخصی و دانش علمی
 • توضیحاتی راجع به دانشگاه محل تحصیل و تخصص فرد
 • ارائه توضیحاتی در مورد پایان نامه و یا انجام پروژه تحصیلی
 • سوالات مرتبط با علاقه مندی به کار مورد نظر
 • داشتن اطلاعات در مورد وقایع مهم دینی و تاریخی
 
 
چگونه خود را برای یک جلسه مصاحبه موفق آمیز آماده کنیم؟
 1. مسلما اولین نکته در مورد حضور در جلسه مصاحبه و پاسخگویی به سوالات مورد پرسش، پوشش مناسب وحضور سر وقت در جلسه مصاحبه،حفظ آرامش و برخورداری از اعتماد به نفس بالا خواهد بود.
 2. سعی نکنید با استفاده از کلمات گنگ و پیچیده خود را بهتر از چیزی که هستید نشان دهید.
 3. در صورتی که پاسخ سوالی را نمی دانید نگران نشوید و از مطالب نامرتبط برای پاسخ گویی استفاده نکنید، صادق بوده و بگویید در زمینه مورد نظر اطلاعات دقیقی نداشته و حتما سعی در یادگیری آن خواهید داشت.
 4. سوالات را به درستی و با آرامش کامل توضیح دهید.
 5. در مورد مسائل مرتبط با روانشناسی و ویژگی های شخصیتی و گاها نقاط ضعف خود صادقانه صحبت کنید.
 6. عنوان کردن نقاط قدرت، توانایی ها و مهارت ها
 7. توضیحی درباره برنامه ریزی، اهداف وآینده شغلی
بنابرین دارا بودن پیش زمینه ای کلی از تمامی موارد ذکر شده می تواند شما را برای موفقیت در جلسه مصاحبه دعوت شده و استخدام در شغل مورد نظرتان یاری نمایید. لیکن در صورت پیش آمدن سوال و یا کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با تیم مشاوران تخصصی مرکز الو مشاوره تماس گرفته و از جزئیات بیشتری استفاده نمایید.

                         

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره زمان مصاحبه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی ۹۸

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.