هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

۲ بازديد
هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی
 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل


بالا بودن بهره هوشی دانش آموزان مدارس نمونه دولتی ، وجود فضای رقابتی ، کیفیت بالای آموزشی و کادر فعال این مدارس باعث شده است که والدین راغب به تحصیل فرزندان در این مدارس باشند. مدارس نمونه دولتی هر ساله در دو مقطع ششم به هفتم و نهم به دهم اقدام به جذب دانش آموزان برتر و با استعداد می کنند که برای ورود به این مدارس می بایست در آزمون ورودی ثبت نام و هزینه مشخص شده را نیز پرداخت نمایند. لذا برای سهولت انجام این فرآیند میزان هزینه ثبت نام و نکات مربوط به آن را با جزییات بیشتری برای شما مطرح نموده ایم.

هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی
دانش آموزانی که علاقه مند به تحصیل درمدارس نمونه دولتی هستند می بایست علاوه بر تکمیل روند ثبت نام در زمان مقرر نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام نیز اقدام نمایند.
هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم
آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی پایه ششم به هفتم حذف شده است و به همین دلیل هیچ ثبت نام الکترونیکی انجام نگرفته و هزینه ای نیز در این خصوص پرداخت نخواهد شد. لیکن پذیرش داوطلبان در این مقطع صرفا بر اساس استعداد و سوابق تحصیلی دانش آموزان و به صورت حضوری انجام خواهد گرفت.-
هزینه ثبت نام مدارس نمونه دولتی پایه نهم به دهم
با توجه به ادغام ثبت نام مدارس نمونه دولتی و تیز هوشان پایه نهم به دهم دانش آموزان می توانند با مراجعه به سایت azmoon.medu.ir مراحل ثبت نام خود را به صورت اینترنتی انجام دهند. هزینه ثبت نام به مبلغ ۱۸ هزار تومان را باید از طریق کارت های عضو شبکه شتاب و همانطور که گفته شد به صورت اینترنتی پرداخت نمایید. زمان ثبت نام آزمون نمونه دولتی و تیزهوشان از ۱۹ فروردین ماه آغاز و تا ۲ اردیبهشت ماه ادامه دارد و دانش آموزان واجد شرایط می توانند در بازه زمانی مذکور نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.
 
 
مراحل ثبت نام و نحوه پرداخت هزینه آزمون نمونه دولتی
  • در مرحله اول به سایت azmoon.medu.ir مراجعه نمایید.
  • در صفحه نخست باید کد ملی و رمز ورود همگامی که از مدرسه دریافت نموده اید را وارد نمایید.
  • در این مرحله فرم ثبت نام اینترنتی را دریافت و با دقت اطلاعات خواسته شده را کامل نمایید. لذا یه این نکته توجه داشته باشید که در صورت مغایرت اطلاعات امکان اعتراض و ویرایش اطلاعات وجود ندارد.
  • در این قسمت باید عکس دانش آموز بارگذاری گردد.
  • در این مرحله مجددا به صفحه نخست مراجعه نموده و هزینه ثبت نام را پرداخت نمایید.
  • در مرحله آخر با تکمیل فرایند ثبت نام کد پیگیری را دریافت و تا انتهای مراحل ثبت نام و برگزاری آزمون نزد خود نگهداری نمایید. در صورت نداشتن کد پیگیری ثبت نام شما نقض خواهد شد.
داوطلبانی که در موعد مقرر زمان ثبت نام موفق به پرداخت هزینه نشده اند ، می توانند در زمان دریافت کارت ورود به جلسه نسبت به پرداخت هزینه اقدام نمایند. زیرا ، درغیر این صورت مجاز به شرکت در این آزمون نخواهند بود. چنانچه بعد از مطالعه این مقاله دچار ابهاماتی در این زمینه شدید می توانید با مشاوران برتر مرکز الو مشاوره تماس گرفته و اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هزینه ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

با مشاوران گروه الومشاوره از تلفن ثابت بدون کد و صفر با شماره زیر تماس بگیرید

9099072958

پاسخگویی از 9 صبح تا 9 شب حتی ایام تعطیل

 

تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.